דיאטה מהירה ותזונה נכונה
 

סדנת צום מיצים לריפוי הגוף והנפש

הקפדה על אורח חיים נכון כוללת גם הקפדה על תזונה נכונה ואיכותית. שלא כמו טרנדים אופנתיים בענייני תזונה ודיאטה שאינם באמת יעילים ומועילים, ישנן דרכים אפקטיביות שידועות כמוצלחות. בין הדרכים הללו ניתן למצוא סדנה משולבת של צום ומיצים לריפוי הגוף והנפש.

מה כוללת הסדנה

צום מיציםלכאורה, לא צריך להרחיב במילים כדי להבין מהי בדיוק סדנת צום מיצים. למעשה, התהליך לא כולל אך ורק הימנעות מאכילה ושתיית מיצים שונים. במסגרת הסדנה עוברים תהליך בעל עוצמה רבה, של גמילה מהרגלי תזונה לא נכונים ולא בריאים. לאחר שלב מקדים שבו מכינים את הגוף לקראת ירידה בפעולת העיכול נכנסים לסדנה עצמה ובה ניזונים אך ורק על מיצים מגוונים.

חשוב לשים לב שהמיצים השונים יהיו על טהרת חומרי הגלם הטבעיים, לעיתים גם אורגניים. מדובר בפירות וירוקות הנסחטים כשהם טריים והמיץ מוגש למשתתפים באופן מיידי. בדרך כלל נהוג ללוות סדנאות של צום מיצים עם תהליך עמוק של חיבור לגוף ומודעות גוף, ביצוע תרגילי תנועה שונים או תהליכי שחרור להפגת מתחים. תוך כדי הסדנה מקבלים כמובן כלים לשמירה על אורח חיים בריא כדי שניתן יהיה למנף את ניקוי הגוף מהרעלים להמשך שמירה על אורח חיים בריא.

למי זה מתאים

סדנת מיצים אולי נחשבה בעבר למשהו מיוחד שמיועד ל"משוגעים לדבר". כיום, כבר ברור שההשתתפות יכולה להתאים כמעט לכולם:

  • הסדנה מתאימה לכל מי שמרגיש שהגיע הזמן לשינוי תזונתי אמיתי.
  • הסדנה המתאימה לכל מי שרוצה לצאת מהשגרה, להעניק לעצמו מתנה, לסייע לגוף להגיע לרגיעה.
  • הסדנה מתאימה לכל מי שרוצה לעזור לגוף לרפא את עצמו, להתמודד עם הרעלים שמגיעים מהמזון המעובד, מהאוויר, מהסביבה.

צום, טבעונות ובריאות

באופן מפתיע, לסדנאות צום ומיצים החלו להגיע לא רק אנשים שעברו לתזונה טבעונית ומי שמקפידים לאורך שנים על תזונה בריאה. אין ספק שסדנה מושכת אליה גם טבעוניים, גם חובבי בריאות מושבעים וגם אנשים שמתמודדים עם מחלות שונות (כגון לחץ דם, עודף שומנים) אבל היא מתאימה גם למי שרק המילה צום עושה אותו רעב. צום נחשב לדרך ריפוי וניקוי טבעית מזה שנים רבות וכאשר מקבלים כלים ממדריכים מנוסים, יש בכך כדי להיטיב עם כל משתתף באשר הוא.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם