דיאטה מהירה ותזונה נכונה
 

דיאטה מתחילה בשתיה שאנחנו שותים

מי מאיתנו לא היה רוצה את הגוף המושלם? הרי כולנו יודעים שדימוי הגוף שלנו ואיך שאנחנו נראים משפיע מאוד על האופן שבו אנחנו חווים את החיים. לכן אפשר להבין אתכם אם החלטתם להשיל מעליכם כמה קילוגרמים, וחשוב לעשות זאת בדרך מאוזנת ונכונה. הדבר החשוב ביותר בכל דיאטה זו המודעות והיכולות שלכם להבחין בין מה שטוב לגוף שלכם ובין מה שעדיף להימנע ממנו. רבות דובר על החשיבות של הפעילות הגופנית בדיאטה ועל החשיבות של אכילה נכונה, אך מה לגבי השתייה? האם לא הגיע הזמן להבין שגם השתייה יכולה להשפיע באופן מהותי על הצלחת התהליך? כשמדברים על שתייה בדיאטה אחד מהדברים החשובים ביותר להבנה זו העובדה ששתייה מתוקה מכילה הרבה מאוד סוכרים. זה לא משנה אם מדובר על שתייה מוגזת או על כל מיצים, כי בכל מקרה כל כוס משקה כזאת מכילה קלוריות רבות שעדיף להימנע מהן במהלך הדיאטה.

מים מסוננים ובריאים

לעומת השתייה המוגזת והמלאה בקלוריות, אתם יכולים להחיל לשתות מים, דבר שתמיד כדאי להתרגל אליו. גוף האדם מכיל לא פחות מ60% מים שאותם אנחנו מאבדים בשתן, בהזעה ובנשימה. לכן ברור מדוע כל אחד מאיתנו צריך לדאוג להחזיר לגוף את הנוזלים הללו. כמו כן, ככל שנשתה יותר כך חילוף החומרים שלנו יהיה יותר מהיר, ולכן ברור שכדאי להתרגל לשתייה מרובה. עם זאת, כדאי לשים לב איזה סוג של מים אתם שותים והאם הם מספיק מסוננים או לא, כי מים שלא עברו סינון הם לא מים שכדאי לכם לצרוך על בסיס קבוע. מים שלא עברו סינון כוללים בדרך כלל חומרים כמו אבנית, פלואור ועוד חומרים שעדיף לכם לא להכניס לגוף, ולכן כדאי לחשוב איך אתם רוצים לסנן את המים שאתם שותים. אין ספק שהאפשרות של רכישת מיני בר לבית זו בחירה טובה, שכן עם מיני בר תוכלו להיות בטוחים שכל כוס מים שאתם שותים עברה את הסינון הדרוש.

האם לעשות דיאטה זה יקר? 

על מנת שהדיאטה שלכם תצליח הפעם כדאי יהיה לשלב בין אכילה נכונה, שתיית מים מסוננים ופעילות גופנית. כל הדברים האלה דורשים מכם גם להשקיע כלכלית, שכן אוכל מסוים שמתאים לדיאטה לעיתים עולה יותר, ממש כפי שצריך יהיה להשקיע במכשיר לסינון המים. אם אתם מחפשים היום את מכשיר הסינון הטוב ביותר או את מכון הכושר הכי מתקדם שיש, עלול להיות שתשלמו לא מעט. מצד שני, אם אתם מוכנים להתפשר ולא חשוב לכם שמה של החברה המייצרת או הרזומה של מכון הכושר, הרי שתוכלו לחסוך על כל העניין. הגיע הזמן לעשות דיאטה, לשנות את החיים ולהתחיל להרגיש טוב יותר, אז למה אתם עדיין מחכים? בואו להגשים חלום וזכרו שלתות מים מסוננים וטעימים זה הבסיס.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם