דיאטה מהירה ותזונה נכונה
 

דיקור סיני להרזיה

מנסים שיטות שונות להרזיה אך ללא הועיל? לא אוכלים הרבה אך בכל זאת לא מצליחים לרדת במשקל? במאמר זה תוכל לקבל מידע רב על תועלות שיטת הדיקור הסיני להרזיה. בכל ירידה כלשהי במשקל, הבעיה העיקרית היא לשמור על התוצאות לאורך זמן. דיקור סיני, המתבצע במרפאה מוסמכת, הוא אחד הכלים היעילים לשמירה על משקל תקין.

קיימים גורמים רבים המקשים עלינו לשמור על משקל תקין. לבד מתזונה לא נכונה, אורח החיים המודרני, הטומן בחובו מצבים נפשיים משתנים, מצבים הורמונליים לא מאוזנים או נטילת תרופות שונות, עשוי להוות מוקש ביכולת שלנו לרזות. הדיקור הסיני, שיטת טיפול וותיקה ברפואה הסינית, מעודד ומזרז את תהליך הירידה במשקל ומווסת את ההורמונים האחראים להשמנה בגופנו.

האם הדיקור באמת משפיע?

 

בראש ובראשונה, דיקור סיני להרזיה הינה שיטת טיפול הוליסטית. הכוונה היא שמדובר בשיטה המשולבת מכמה טיפולים, שאינה תרופת פלא לירידה במשקל, אלא שיטה המכוונת לאורח חיים בריא יותר. מחטי הדיקור במרפאה מוחדרים לנקודות דיקור ספציפיות, המפחיתות מתחים רגשיים או תסכולים כתוצאה מאכילת יתר. המערכת ההורמונלית מפרישה אנדורפינים, שהם חומרים בעלי השפעה מרגיעה על המטופל, ומאפשרות איזון מחודש של המערכת הנפשית והאיברים הפועלים בגופו. במקביל לטיפול עצמו, יזדקק המטופל לשמירה על אורח חיים בריא יותר וביצוע פעילות גופנית מדי פעם כדי לשמר את התוצאה. שנית, ככל שהאבחון יותר מדויק, כך ישפיע הדיקור טוב יותר על המטופל. לכן הטיפול במרפאה של רפאל רוזנסקי מתחיל במפגש אישי בו אנו דנים עם המטופל על הרגלי האכילה שלו, קשיי העיכול (במידה וקיימים) ומבצעים אבחון לשון ודופק, על מנת לקבוע את הנקודות המתאימות לדיקור.

באלו מקומות בגוף מתבצע הדיקור?

 

רפאל רוזנסקי, מטפל מומחה ברפואה סינית, מתמקד במהלך הטיפול במספר נקודות באוזן המטופל. קיימות מספר נקודות מרכזיות באוזן האדם, המחישות את תהליך הירידה במשקל, ובנוסף משקיטות את תחושת הרעב התמידית האופיינית כל כך למצבי דיאטה. בנוסף לנקודות באוזן, עשוי לבחור המטפל נקודות דיקור נוספות ברחבי הגוף המתמקדות באיברים הפנימיים: נקודת דיקור המכוונת לטחול, לאזור הכליות, לבלוטת התריס, למערכת האנדוקרינית ועוד. המחטים העדינות ניצבות בנקודות הדיקור למשך חצי שעה- 45 דקות. סוג זה של טיפול מגרה את הנקודות האחראיות על הדחף המוגבר לאכילה, ומשיבות למטופל את הכוח להתמודד עם פיתויי האכילה. לעיתים קרובות יהיה צורך במספר טיפולים, הן על מנת להשיל את המשקל העודף והן כדי לשמור על משקל בריא לאורך זמן. כך למשל, מטופל המגיע למרפאת רפאל ומעוניין להשיל 7 קילוגרמים, זקוק למספר מצומצם של הטיפולים עד להגעה למשקל המבוקש, ולאחר מכן לטיפול משמר אחת לשבועיים.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

דילוג לתוכן